Newsletter sociálního začleňování červenec 2021

Vyšel letní Newsletter Sociálního začleňování Ostrava

|

Právě vyšel další Newsletter Sociálního začleňování Ostrava, který ukazuje aktivity a informace z období března až června 2021, ale i plány a pozvánky na období následující.

V newsletteru najdete informace o aktivitách realizovaných městem Ostrava – připravované nové spolupráci města s Agenturou pro sociální začleňování, sociální práci v sociálním bydlení i na obci, blížícím se otevření místa prvního kontaktu Sociopoint, podpoře bezpečného trávení volného času na otevřených sportovištích a v klubech, výzkumu mezi ostravskými rodinami, rozvoji rovného přístupu ke vzdělávání nebo dobrovolnictví v pěstounské péči. O aktivitách partnerů – autentický pohled ředitele služeb pro osoby bez domova Adelante Armády spásy Tomáše Hrušky na 16 měsíců setkávání se na svém lidství, rekonstrukci prostor Charitního domu sv. Benedikta Labre nebo podpoře inkluzivního vzdělávání v sociálně vyloučených lokalitách.

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani 2 pozvánky na významné kulturní a společenské akce – čtyřtýdenní Dny Fajne rodiny a benefiční koncert Sešli se, aby pomohli… k 30. výročí založení Charity Ostrava, jehož hlavními hvězdami budou Hana Fialová s komorním orchestrem Jakuba Žídka, Miro Žbirka a Sima Magušinová.

Zajímavých příspěvků je však ještě více, tak neváhejte a nakoukněte!

V textech newsletteru s barevným pozadím najdete i tipy na další informace, příklady dobré praxe i autentické výpovědi.

Newsletter Sociálního začleňování Ostrava, července 2021, titulní strana